Poslušnost a socializace

Úvod ÚvodPoslušnost a socializace

Každý pejsek, aby mohl spokojeně žít po boku svého pána, musí ovládat základy poslušnosti. V našem kurzu se naučíte s pejskem komunikovat řečí, které pejsek rozumí. Naučíte se základní povely a jak na ně. Jak pejska motivovat a odměňovat. Seznámíme se s klikr tréninkem a jeho výhodami. Místa v kurzu jsou omezena, ale pravidelně budeme vypisovat nové. 

 

Co s sebou na cvičák - krom pejska - mnoho pamlsků, které má pejsek opravdu rád, oblíbenou hračku, jednoduché vodítko (ne flexi), sportovní obuv a hlavně dobrou náladu.Trenérka - Lenka Sack, Denisa Kopecká, Jakub Slavík

všichni naši trenéři se Vám budou individuálně věnovat, proto jsou místa v kurzu omezena. V případě velkého zájmu bude vypsán další kurz. Budeme se na Vás těšit na cvičáku v Úněticích. 


Individuální lekce poslušnosti a socializace s Jakubem Slavíkem na cvičáku v Úněticích i mimo něj. Domluvte si svou lekci zdeMomentálně neprobíhá žádný kurz poslušnosti. Je možné se domluvit na individuálním tréninku.

 

Socializační hodiny jsou v rámci školky pro štěňátka, kde se dozvíte i jak na základní povely a pejsci se naučí i například probíhat tunýlky atd