Hlídání psů

Úvod ÚvodHlídání psů

Nabízíme také hlídání pejsků v domácím prostředí nejen našim svěřenců. Psi musí být plně očkováni a nesmí být agresivní vůči dalším psům ani lidem.


 

Každý z nás asi někdy potřeboval pohlídat pejska, když jel např. na dovolenou, služební cestu apod. Právě pro takové případy nabízím službu hlídání pejsků, a to nejen svým tréninkovým svěřencům.

 


 

Zaručuji celodenní dozor v rodinném domě se zahradou a výlety do přírody nebo na cvičák.

 


 

Hlídáme malé a střední pejsky, kteří jsou neagresivní vůči dalším psům a především lidem. Pes musí být zdráv a plně očkován.

 


 

Pejsci mají svůj pokojík, kde mohou odpočívat, v případě hezkého počasí pak mohou být na zahradě s přístupem do domu. Během dne budou pod dozorem a určitě si vyjdeme i na procházku. Společnost jim budou dělat naše fenky středního vzrůstu. Po dohodě je možné pro pejska dojet a opět ho přivézt.

 


 

Věřte, že svého parťáka svěřujete zkušené osobě. Krom svých pejsků vedu i cvičák v Úněticích a trénuji agility. Proto jsem v každodenním kontaktu s různými typy psů a dokážu si poradit s každou povahou. Najednou beru pouze dva pejsky různých majitelů, abych mohla zajistit skutečně individuální přístup a maximální péči. 

 


 

Hotel se nachází ve vesničce Koleč, nedaleko Prahy.

 


 

V případě potřeby se mi ozvěte a určitě se domluvíme. Budu se na vás a vašeho pejska těšit nejen já, Lenka Sack, ale také naše smečka - Stázka (BOC 2 rok),  Theika (mudi 5 let), Sirka (kříženec 13 let) a Psycho už bohužel ne. 

Volejte - 731451379

 

 

 

 

 

Pište - friendog@websnadno.cz

 

 

 

Cena za hlídání přes noc je 700,-/den. Pejskovi vezměte krmení, na které je zvyklý.

 

Náklady na případnou cestu pro pejska - po dohodě, dle vzdálenosti. 

 


 

Fotky z pobytu svého pejska si můžete průběžně prohlížet na našem fb profilu - zde 

více - zde